Firma geodezyjna - Geodeci Rzeszów
O nas

Jesteśmy prężnie działającą, profesjonalną i nowoczesną firmą geodezyjną, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu geodezji ogólnej jak również prawnej i inżynieryjno-przemysłowej na terenie całego kraju.

Ponad 17-letnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu i ponad 13-letnia działalność firmy Geodraw spowodowało, że zaufało nam wielu Klientów indywidualnych, inwestorów budowlanych, jak również firm oraz instytucji. Potwierdzenie naszych kompetencji świadczy ilość i wielkość obsłużonych inwestycji budowlanych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie związanym z budową własnego domu. Zaczynając od podziału, rozgraniczenia czy też przekwalifikowania gruntu na działkę budowlaną, uzyskanie pozwolenie na budowę, cały proces obsługi geodezyjnej i kończąc na inwentaryzacji powykonawczej i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Do usług przez nas wykonywanych, wykorzystujemy najnowsze technologie i metody pomiarowe, co pozwoliło na wypracowanie własnego systemu pracy, zapewniającego najwyższą jakość podczas realizacji opracowań. Wykorzystywany przez nas sprzęt geodezyjny renomowanych marek oraz nowoczesne oprogramowanie komputerowe wyznaczają nowe i coraz wyższe standardy w geodezji oraz jakości świadczonych usług. Stały rozwój w postaci uczestnictwa w licznych szkoleniach i kursach gwarantuje fachowe, rzetelne i sumienne rozwiązywanie nawet najtrudniejszych zagadnień i realizacje zleceń, zgodne z literą prawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontakt w celu szczegółowego omówienia współpracy.

Jeżeli masz doświadczenie i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres: biuro@geodraw.pl

Kto tworzy firmę?

Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów. Należymy do organizacji:

  • Geodezyjna Izba Gospodarcza
  • Stowarzyszenie Geodetów Polskich

W skład firmy Geodraw wchodzi jej założyciel geodeta uprawniony mgr inż. Wojciech Musz, jak również zespół geodetów posiadających uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie, korzystając z nowoczesnych technik pomiarowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, do obejrzenia wykonanych inwestycji i oczywiście do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość wykonanych usług, profesjonalizm, jak również terminowość.

Geodraw

  • GEODRAW Wojciech Musz
  • ul. Wspólna 2G
  • 35-205 Rzeszów
  • NIP: 517-010-51-20
  • REGON: 180221810