Jesteśmy prężnie działającą, profesjonalną i nowoczesną firmą geodezyjną, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu geodezji ogólnej jak również prawnej i inżynieryjno-przemysłowej na terenie całego kraju.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w mieście Rzeszów, stąd głównie najwięcej prac wykonujemy na terenie województwa podkarpackiego.


Ponad 15-letnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu i prawie 10-cioletnia działalność firmy Geodraw spowodowało, że zaufało nam wielu Klientów indywidualnych, inwestorów budowlanych, jak również firm oraz instytucji. Potwierdzenie naszych kompetencji świadczy ilość i wielkość obsłużonych inwestycji budowlanych.


Naszym Klientom oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie związanym z budową własnego domu. Zaczynając od podziału, rozgraniczenia czy też przekwalifikowania gruntu na działkę budowlaną, uzyskanie pozwolenie na budowę, cały proces obsługi geodezyjnej i kończąc na inwentaryzacji powykonawczej i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.


Do usług przez nas wykonywanych, wykorzystujemy najnowsze technologie i metody pomiarowe, co pozwoliło na wypracowanie własnego systemu pracy, zapewniającego najwyższą jakość podczas realizacji opracowań. Wykorzystywany przez nas sprzęt geodezyjny renomowanych marek (Trimble i Leica) oraz nowoczesne oprogramowanie komputerowe wyznaczają nowe i coraz wyższe standardy w geodezji oraz jakości świadczonych usług. Stały rozwój w postaci uczestnictwa w licznych szkoleniach i kursach gwarantuje fachowe, rzetelne i sumienne rozwiązywanie nawet najtrudniejszych zagadnień i realizacje zleceń, zgodne z literaturą prawa.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontakt w celu szczegółowego omówienia współpracy.

KTO TWORZY FIRMĘ?

W skład firmy Geodraw wchodzi jej założyciel geodeta uprawniony mgr inż. Wojciech Musz, jak również zespół geodetów posiadających uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie, korzystając z nowoczesnych technik pomiarowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, do obejrzenia wykonanych inwestycji i oczywiście do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość wykonanych usług, profesjonalizm, jak również terminowość.

---

FIRMA POSIADA CZŁONKOSTWO W:

Geodezyjna Izba Gospodarcza
gigwięcej
Klaster GEOPOLI
geopoliwięcej
Stowarzyszenie Geodetów Polskich
sgpwięcej

KONTAKT

GEODRAW

Oddział RZESZÓW

mailWspólna 2G, 35-205 Rzeszów

telefon stac668 493 850

 

Oddział KRAKÓW

telefon stacCeliny 30, 32-095 Iwanowice

telefon stac514 384 238

 

Dane do FV:

GEODRAW Wojciech Musz
ul. Wspólna 2G
35-205 Rzeszów
NIP: 517-010-51-20;
REGON: 180221810